Szkennelési probléma

A Dune HD saját jukebox alkalmazásával kapcsolatos kérdések helye

Re: Szkennelési probléma

HozzászólásSzerző: MasterDj » 2020.02.13. 19:09

Kyle írta:
MasterDj írta:...Hogy írjam másképpen ?

MINDIG az angol, vagy bármilyen nyelvű de EREDETI címet ajánlom a névnek, utána zárójelben az évszám.

Megpróbáltam sajnos nem segít már vagy 100 féleképpen megpróbáltam. Itt olyan probléma van van 10 filmem a felét magyarul hozza le másik felét meg angolul. lehet ez külföldön tökéletesen müködik de nálunk magyarban kelenleg ea jukebox50-60% müködik csak megfelelően. Pedig ahonnét lehozza az anyagot fent van magyarul minden film ezek közül. Abban reménykedem jön majd rá valami javitás a jövőben.
MasterDj

HozzászólásSzerző: Kyle » 2020.02.13. 17:02

MasterDj írta:...Hogy írjam másképpen ?

MINDIG az angol, vagy bármilyen nyelvű de EREDETI címet ajánlom a névnek, utána zárójelben az évszám.
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: MasterDj » 2020.02.13. 12:41

Okés próbálkozom vele jelen esetben a Jojo Nyuszi egy mappában van aminek ez a neve is. Majd a benne található fálj neve Jojo Nyuszi.mkv Nos ezen kívül miveltudok még próbálkozni? Hogy írjam másképpen ?
MasterDj

HozzászólásSzerző: Kyle » 2020.02.13. 12:33

MasterDj írta:... Bele tudjátok ezt tenni ????

Mi, a hazai forgalmazó? Nem tudunk semmilyen felületet csinálni. Tudtommal a TheMovieDB.org-ról jön minden adat. Az oldal adatbázisát egyedi API-n át lehet elérni, ezt használja a Dune is. Ha jó a név, akkor nem lenne előrébb a számokkal sem, a név és az évszám is elegendő a pontos behelyettesítésre. A korábbi válaszodra amint tudok írni valamit, majd megteszem, de nekem is meg kell kérdeznem a Dune programozóitól, nem 1–2 nap egy ilyen történet. Már ha válaszolnak érdemben.
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: MasterDj » 2020.02.13. 11:53

hahó sehol senki? akkor tudnátok olyan fület csinálni nem csak imdb számot megadni hanem themoviedb.org is vannak elérési számok azokat meg adom neki én manuálisan a táritáshoz amiket nem jól tölt be igy gond letudva. Bele tudjátok ezt tenni ????
MasterDj

HozzászólásSzerző: MasterDj » 2020.02.12. 15:24

Közben hiányolom a korhatár besorolásának hiányát is pl: PG-13 stbb... Még a rednező neve is Taika Cohen néven hozza le és nem Taika Waititi ebben az a furcsa sehol egyetlen egy oldalon ne mtalálom igy fent a rendezőt :D szerintem ez valami privát szerverről szkennel... Lehet nekem nagyok az igényeim :) de szeretem ha valami pontos és jól müködik itt van hiba és hiányosság is várom a válaszokat köszi...
MasterDj

HozzászólásSzerző: MasterDj » 2020.02.12. 14:57

Kizárt innen szkenneljen themoviedb.org a készülékem magyar nyelvre van állitva ami a filmek zömét le is hozza normálisan. A jojo nyuszi nincs is fent iylen boritóval az themoviedb.org oldalon :) valami nagyon nem stimmel a szkennelésel. De legalább manuális meg lehetne adni neki már annak is örülnék lehet ezen javitani ??????
Sőt most néztem meg a Hotel Mumbai boritó jó leirás angol nagyon sok filmnél ezt csinálja. Élősködők, Egy kivételes barát .stb... Kérnék rá megoldást köszönöm...
MasterDj

HozzászólásSzerző: MasterDj » 2020.02.12. 14:36

Üdv. Olyan gondom lenne a a jojo nyuszi szkennelésekor nem adja be az eredeti posztert. Ha az imdb alapján adom meg neki a számokat akkor is ugyan ez a hiba. irtátok itt korábban ezt az oldalt használja http://www.themoviedb.org de ha ezt használná akkor is ezt kellene be adnia: https://www.themoviedb.org/search/movie ... uage=hu-HU
Szóval brutál ne mtudom melyik oldalról szkenneli ezt be.. Az IMDB számok helyet lehet tenni a menübe olyat meg tudjam adni neki én magamtól a themoviedb.org oldalról neki a linket vagy számot vagy bármit.
Jelen pillanatban sehogy ne mtudom neki megadni az eredeti posztert arról már nem is bezshélve a leírás sem magyar....
Valami javaslat? Hogy tudom a fentebb be linkelt magyar leirású jojo nyuszit be állitani a lejátszómban a jukeboxomban ? És az eredeti poszerral együtt ? Segítsetek plss....
MasterDj

HozzászólásSzerző: Kyle » 2020.02.02. 14:55

Lavi írta:...Töröltem az eredeti társítást, újraszkenneltem, és semmi változás...

És mi a fájl PONTOS neve nálad? És mi a letöltött angol tartalom első mondata?
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Lavi » 2020.02.02. 12:19

Nálam vannak filmek, amiket borító nélkül és angol tartalommal szed le.
Pedig themoviedb oldalon van magyar leírás és bőven akad borító is. Mit lehet ilyenkor tenni vele?
Töröltem az eredeti társítást, újraszkenneltem, és semmi változás...

Csak egy példa:
https://www.themoviedb.org/movie/514999-murder-mystery?language=hu-HU
Lavi

Következő

Vissza: My Collection jukebox