HBO GO

A Pro 4K Android operációs rendszeréből, processzorából és egyedi csatlakozóiból következő kérdések és problémák topikja.

Re: HBO GO

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.10.31. 09:59

bandor írta:...Vezetékes kapcsolatot be sem tudom állítani, csak wifin keresztül megy...

Szerintem ha kikapcsolod, hogy csak wifin mehet (tehát egy telefonon menne ekkor mobilnettel is), akkor működnie kell etherneten is.
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: bandor » 2019.10.30. 19:48

Kyle írta:
bandor írta:... Mit tudok még tenni?

Szerintem az app beállításainál az van bekapcsolva, hogy csak wifin működjön (hogy alapból ne egye meg a mobilnetet). És az ethernet kapcsolatnál azt látja, hogy nem wifin megy. Az android beállításoknál az alkalmazásokon belül nézd meg, mit lehet a HBO GO appnál állítani! (Egyébként bizonyosan nem Pro 4K specifikus kérdésről van szó, így átrakom majd ezt a topikot máshová.)

Köszönöm. Valóban az volt a gond. Vezetékes kapcsolatot be sem tudom állítani , csak wifin keresztül megy. Elengedtem a témát , mert a kezelés katasztrófa , ahogy a képminőség is.A Netflixet még lehet hogy megpróbálom, talán az élvezhető.
bandor

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.10.28. 09:56

bandor írta:... Mit tudok még tenni?

Szerintem az app beállításainál az van bekapcsolva, hogy csak wifin működjön (hogy alapból ne egye meg a mobilnetet). És az ethernet kapcsolatnál azt látja, hogy nem wifin megy. Az android beállításoknál az alkalmazásokon belül nézd meg, mit lehet a HBO GO appnál állítani! (Egyébként bizonyosan nem Pro 4K specifikus kérdésről van szó, így átrakom majd ezt a topikot máshová.)
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: bandor » 2019.10.28. 09:15

bandor írta:Letöltöttem az HBO GO alkalmazást.Mikor elindítom , azt írja a dune , hogy nincs internetkapcsolat indítsam újra az applikációt.Természetesen hülyeség hogy nincs internet.Már huszonötször újraindítottam az egészet.Úgy látszik kuka az egész.

Közben kitöröltem , újratelepítettem az appot is . Így is azt írja , hogy nincs internetkapcsolat. Minden máshoz persze van. Mit tudok még tenni?
bandor

HozzászólásSzerző: bandor » 2019.10.28. 08:42

Letöltöttem az HBO GO alkalmazást.Mikor elindítom , azt írja a dune , hogy nincs internetkapcsolat indítsam újra az applikációt.Természetesen hülyeség hogy nincs internet.Már huszonötször újraindítottam az egészet.Úgy látszik kuka az egész.
bandor

HozzászólásSzerző: bandor » 2019.10.27. 10:44

Sziasztok.
Meg tudná mondani valaki , hogy az HBO GO megy-e már rendesen hd-ban, vagy kell hozzá Kodi , és amit az előzőekben csabronc írt?
Köszönöm.
bandor

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.10.24. 21:26

PAM írta:Át lehet állítani valahol a régiót, vagy kizárólag IP cim országkód alapján működik a Google Play?...

Szerintem nem lehet kézzel átállítani. De miért nem telepíted az apk fájlt? Találsz a neten sok helyen, pl. ITT.
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: PAM » 2019.10.24. 17:11

Sziasztok!
HBO Go App-ot szeretnék telepiteni, de mivel német IP cimről használom a gépet, a Google Play áruházban nem jelenik meg.
Át lehet állítani valahol a régiót, vagy kizárólag IP cim országkód alapján működik a Google Play?
Előre is köszönöm!
Üdv Am.
PAM

HozzászólásSzerző: csabronc » 2018.11.02. 23:28

Megoldás a HBO GO használatára HD-ban:

sajnos az anrdoidos app 480p

köztes megoldás, Kodi (18.0)+ HBO kiegészítő

Ez alapján járjatok el:https://prohardver.hu/tema/dune_medialejatszok_topicja/hsz_5465-5465.html, szépen megy!

Bejelentkezés után, hogy sikeresen be is tudj jelentkezni, újra kell indítani a lejátszót!
csabronc

HozzászólásSzerző: hajdup » 2018.10.20. 12:53

Kyle írta:
hajdup írta:... Tud ebben valaki esetleg segíteni

Persze, a Telekom, ha írsz nekik, hogy szeretnéd, ha érintőképernyő nélküli eszközökön is jól használható legyen az alkalmazásuk. Vagy fogsz egy egeret, és rádugod a Dune-re.

Koszi,egerrel megy.
hajdup

Következő

Vissza: Pro 4K (Plus) specifikus kérdések