Felirat kezelési probléma

A Max Vision 4K hardverével, egyedi képességeivel kapcsolatos kérdések helye. NE ITT POSZTOLJ vélhetően szoftveres problémkról, melyek a többi, ugyanilyen processzort használó lejátszót is érinthetnek!

Re: Felirat kezelési probléma

HozzászólásSzerző: Kyle » 2021.08.31. 11:47

Trinitron írta:... Ami érdekel az a kodek ami lehetővé tenné a szines keretben való megjelenítést vagy kodek formában vagy fimware-ben kérve!

Hát, ha ismered, akkor tudod, hogy ilyen nem volt sosem. Nem lehet a médialejátszó alkalmazást semmilyen módon utólag patkolgatni. Ha egyszer lesz bármilyen extra funkció, az a firmware-ben lesz, a saját videólejátszóba építve, nem az androidban, annak nincs köze ahhoz, amikor a Dune saját programja játszik le videót és annak feliratát. Színeket most is tudsz váltani, meg kontúr is van. Hogy lesz-e más egyszer, nem tudom, attól függ, mennyien kérnek egy-egy új funkciót.
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Trinitron » 2021.08.31. 08:37

Üdv! 6 darab Dune készülék után tisztában vagyok a készülékek felirat kezelésével! Ami érdekel az a kodek ami lehetővé tenné a szines keretben való megjelenítést vagy kodek formában vagy fimware-ben kérve!A kodek letöltése amennyiben tudom,hogy mit kell keresnem! ÜDV! Köszönöm a segítséget!Trinitron
Trinitron

HozzászólásSzerző: Trinitron » 2021.08.30. 11:03

ÜDV! Köszönöm!
Trinitron

HozzászólásSzerző: Kyle » 2021.08.30. 09:41

Trinitron írta:Az eszközbeállítások cimszó alatt:kisegítő lehetőségek...

Te most az Android rendszer beállításait nézed éppen. Ennek semmi köze a Dune lejátszóprogramjához. Az androidos beállítások közé csak akkor kell belépned, ha telepítenél valamilyen programot a Play Store-ból, és ahhoz szükséges valamit állítani. Ha filmet néznél, akkor a főmenüben lévő Beállítások menüben van csak dolgod, illetve lejátszás közben a SUBTITLE vagy POP UP MENU gomb alatt találsz mindent, pl. a filmfeliratok kezelését is. Kérlek, olvasd el ITT mondjuk a régi Prime 3.0 kézikönyvet, abban találsz leírást a Dune saját beállításairól, a kezelésről!
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Trinitron » 2021.08.28. 15:06

Üdv!Az eszközbeállítások cimszó alatt:kisegítő lehetőségek - Feliratok-külőnböző lehetőségek Ami érdekelne lehet választani pl: fekete alapon fehér betüket vagy kék alapon sárga betüket és így további lehetőségeket általában külső srt. használok zeretném megtudni,hogy tudom ezeket használni! Köszönöm.ÜDV!
Trinitron

HozzászólásSzerző: Kyle » 2021.08.28. 13:46

Trinitron írta:...A készülék több lehetőséget kinál a felirat megjelenítésére,sajnos ezeket nem tudom aktivizálni!

Nem értem a kérdést, kérlek írd le, hol és mit csinálsz! Illetve milyen feliratod van, külső, belső, szöveges, grafikus, formátuma?
Kyle
Adminisztrátor

Felirat kezelési probléma

HozzászólásSzerző: Trinitron » 2021.08.28. 09:21

Üdv mindenkinek!A készülék több lehetőséget kinál a felirat megjelenítésére,sajnos ezeket nem tudom aktivizálni! A választ előre is köszönöm!ÜDV Trinitron!
Trinitron

Vissza: Max Vision 4K specifikus kérdések