Film könyvjelző kezelés

Olyan problémák helye, amelyek a hardver vagy a szoftver miatt nem minden Dune HD lejátszót, csak – feltehetően – a Solo 4K-t érintik

Re: Film könyvjelző kezelés

HozzászólásSzerző: nemduma » 2020.08.18. 10:36

Kyle írta:
nemduma írta:...Mi is a 0 gomb? Ezt nem tudom..

0: a film/zene 0%-ára ugrás,
1: a film/zene 10%-ára ugrás,
2: a film/zene 20%-ára ugrás,
...
...
9: a film/zene 90%-ára ugrás.
Ahogy a Solo 4K kézikönyv 8. oldalán is olvashatod.

Köszönöm! Közben megnéztem én is. :)
Ettől függetlenül felhasználóbarátabb az új megoldás szerintem. De valszeg ezt nem fogják berakni a régi készülékekbe.
Köszönöm a választ!
nemduma

HozzászólásSzerző: Kyle » 2020.08.17. 10:56

nemduma írta:...Mi is a 0 gomb? Ezt nem tudom..

0: a film/zene 0%-ára ugrás,
1: a film/zene 10%-ára ugrás,
2: a film/zene 20%-ára ugrás,
...
...
9: a film/zene 90%-ára ugrás.
Ahogy a Solo 4K kézikönyv 8. oldalán is olvashatod.
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: nemduma » 2020.08.17. 07:32

Kyle írta:
nemduma írta:...Az igen esetén kérdés nélkül folytatja. Inteligensebb lenne, ha megkérdezné ilyenkor, hogy mit szeretnék, ami pl az újabb modelleknél (4k Pro) működik...

Ennél jobb megoldást el sem tudok képzelni! Ha rákérdezne, hogy folytassa-e, akkor ugye kiválasztanád – ha ezt szeretnéd – a NEM opciót, majd rákattintanál. Mondjuk 3 gombnyomás, és az elejétől indul a film. Ez miért jobb annál, mint ami most van? Most ugyanis ha beállítod, hogy legyen könyvjelző, akkor folytatja kérdés nélkül a filmet, de ha mégis újrakezdenéd, akkor nyomsz egy 0-át. 1 gombnyomás...

Szia! Mi is a 0 gomb? Ezt nem tudom.
Amúgy arra hivatkoztam, hogy az újabb modellek pl Pro 4K, indítás előtt megkérdezi, hogy mi legyen, folytatom vagy előlről kezdődjön.
Köszi!
János
nemduma

HozzászólásSzerző: Kyle » 2020.08.16. 16:36

nemduma írta:...Az igen esetén kérdés nélkül folytatja. Inteligensebb lenne, ha megkérdezné ilyenkor, hogy mit szeretnék, ami pl az újabb modelleknél (4k Pro) működik...

Ennél jobb megoldást el sem tudok képzelni! Ha rákérdezne, hogy folytassa-e, akkor ugye kiválasztanád – ha ezt szeretnéd – a NEM opciót, majd rákattintanál. Mondjuk 3 gombnyomás, és az elejétől indul a film. Ez miért jobb annál, mint ami most van? Most ugyanis ha beállítod, hogy legyen könyvjelző, akkor folytatja kérdés nélkül a filmet, de ha mégis újrakezdenéd, akkor nyomsz egy 0-át. 1 gombnyomás...
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

Film könyvjelző kezelés

HozzászólásSzerző: nemduma » 2020.08.14. 14:11

Sziasztok!
Nálam van valami gond vagy valóban nem kérdez rá hogy ha újra akarom indítani a lejátszást onnan kezdje ahonnan abbahagyta vagy az elejétől? Az opcók között csak egy igen/nem beállítási lehetőség van, hogy legyen-e könyvjelző. Az igen esetén kérdés nélkül folytatja. Inteligensebb lenne, ha megkérdezné ilyenkor, hogy mit szeretnék, ami pl az újabb modelleknél (4k Pro) működik.
Köszi!
nemduma

Vissza: Solo 4k specifikus kérdések