Oldal: 1 / 1

Re: 2.5" merevlemez gond

HozzászólásElküldve: 2012.12.21. 21:42
Szerző: Stan
deph írta:Tisztelt Adminisztrátor!

Jó lenne ha javítanák a TV-301 leírásánál a HDD méretét. Mert a honlapon és mindenhol 3,5"-os HDD szerepel. Meg is rendeltem vele együtt a 3,5 "-os HDD-t.
Aztán meglepődtem, hogy 2,5 "-os HDD fér bele. Ez nagyon nagy hiba!!! Most mehetek jó HDD-t keresgélni, megfizethető áron, mert ugye a 2,5"-ek nem 3,5"-es árban vannak.

Kedves deph!
Elnézést, a hibát javítottuk, egyetlen helyen volt elírva, és utána még kétszer az oldalon helyesen 2,5" szerepel.

Re: 2.5" merevlemez gond

HozzászólásElküldve: 2012.12.21. 18:09
Szerző: deph
Tisztelt Adminisztrátor!

Jó lenne ha javítanák a TV-301 leírásánál a HDD méretét. Mert a honlapon és mindenhol 3,5"-os HDD szerepel. Meg is rendeltem vele együtt a 3,5 "-os HDD-t.
Aztán meglepődtem, hogy 2,5 "-os HDD fér bele. Ez nagyon nagy hiba!!! Most mehetek jó HDD-t keresgélni, megfizethető áron, mert ugye a 2,5"-ek nem 3,5"-es árban vannak.

Re: 2.5" merevlemez gond

HozzászólásElküldve: 2012.08.05. 10:33
Szerző: Kyle
A kezelési utasítás a kezelésről szól, és minden Dune esetében azonos. Bármilyen 2,5"-es SATA lemez használható a TV-301-ben, ami jelenleg kapható a piacon, semmilyen inkompatibilitásról nem tudunk. ITT a gyári kézikönyv online (nincs nyomtatott verziója), ahogy látod, nem típusspecifikus. ITT a merevlemezkompatibilitásról szóló rész. Ebben csak egyetlen régi 3,5"-es Seagate van kiemelve, ami túl sok hőt termel, de 2,52"-eseknél nincs ilyen. Tehát vegyél bátran bármilyen 2,5"-es lemezt!

Re: 2.5" merevlemez gond

HozzászólásElküldve: 2012.08.04. 20:07
Szerző: Fehér Tamás
Hali,

Használati utasítás hiányában egyszerűen nem lehet megtudni, pontosan milyen merevlemezek használhatóak ebben a lejátszóban. :? Az a használati utasítás, ami a terméktámogatás oldalon található, nem a 301-es készülékre vonatkozik, hanem a HD Base-re. És ezt nem lehet azzal elintézni, hogy ugyanaz a kezelőfelület, mert a két termék hardvere teljes mértékben eltérő. Hol lehet találni korrekt, TV-301 TELJES kézikönyvet? Belinkelnétek? Akár angolul?
A 301-es termékleírásában azt látom: használjon 3.5-ös merevlemezt. Ebben a topicban 2.5-ösről van szó. Most melyik igaz? Arra is figyelmeztetnek, hogy nem minden merevlemez használható, de hogy melyik használható, arról egy nyikk sincs. "E-SATA" vinyó, de milyen? Amúgy ilyesmi a boltokban nem létezik. Van SATA2 és SATA3. Melyik legyen? Vagy bármelyik jó? Olvastam itt a Base kezelési könyvben olyat, hogy próbálgassuk a vinyókat, mielőtt beletesszük a lejátszóba, de mit csináljon az a Dune-vásárló, aki nem üzemeltet hardverkereskedést, és nagyjából egy lövése van egy vinyó kiválasztására?

Re: 2.5" merevlemez gond

HozzászólásElküldve: 2012.05.30. 22:23
Szerző: sekkes
Köszönöm szépen!

Sekkes

Re: 2.5" merevlemez gond

HozzászólásElküldve: 2012.05.28. 23:14
Szerző: kalimera
Setup
Miscellaneous
System
Dvd engine
Type 1

Ekkor nem akad meg, de az INFO gomb már nem írja ki a Dvd hosszát, mint a Type 2 beállításnál.

Megszakad a lejátszás

HozzászólásElküldve: 2012.05.28. 21:18
Szerző: sekkes
Sziasztok !

HD TV 301 -nél iso fájl esetében a film közepén megszakad a lejátszás(ha belegyorsítok akkor is),mi lehet a gond?
Lécci segítsetek,előre is köszönöm.

Sekkes.

Re: 2.5" merevlemez gond

HozzászólásElküldve: 2012.05.09. 22:01
Szerző: barracuda65
Köszönöm a gyors választ.

Re: 2.5" merevlemez gond

HozzászólásElküldve: 2012.05.09. 14:45
Szerző: Kyle
Nem szerepel a TV-301 adatlapján, hogy hot-swappes lenne a lemezkezelése, azaz menet közben lehetne lemezt cserélni. Így ezt nem is javaslom, mert tönkreteheti a SATA vezérlőt.

2.5" merevlemez gond

HozzászólásElküldve: 2012.05.09. 13:53
Szerző: barracuda65
Sziasztok!
Az a gondom,hogy a HD TV 301 készülékembe ha berakom a 2.5" merevlemezt nem látja.Ha viszont a főkapcsolóval kikapcsolom és úgy teszem bele a vinyót,akkor bekapcsolás után láthatóvá válik a merevlemez.Esetleg beállítási gond lenne?Készenléti állapotban langyos a vinyó,ez nem gond?Azt nem tudtam megnézni,hogy ilyenkor a vinyó működésétől meleg vagy magától a géptől.

Előre is köszönöm a segítséget!