Kodi/Smpc probléma

A Pro 4K Android operációs rendszeréből, processzorából és egyedi csatlakozóiból következő kérdések és problémák topikja.

Re: Kodi/Smpc probléma

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.05.27. 22:32

hajdup írta:...Erre esetleg vmi otlet?

A legújabb verzió a gyártótól, INNEN a 64-bites. Illetve a KODI-nak kellene írni, ha nem megy ezen a processzoron normálisan, bár szerintem működnie kellene. Az SPMC egy régebbi KODI verzió a Realtek processzorra optimalizálva, annak meg főleg mennie kellen. Megnézzük nálunk mi a helyzet vele.
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: hajdup » 2019.05.27. 18:51

hajdup írta:
Kyle írta:
hajdup írta:...Van esetleg egyéb ötleted?

A Dune-re készült SPMC a firmware része (máshogy nem is igazán elérhető), így az csak firmware-frissítéskor települhet, Te magad nem tudod telepíteni. Nem tudom, miért nem megy Nálad (lehet, nem a firmware-ben lévőt használnád?), de nincs is értelme használni.

A firmwareben levot hasznalnam,nem mintha tetszett vna csak zavar,hogy nem megy.Lehet,hogy az android beallitasoknal kell allitani vmit?A Kodi mar elindul,de kilep eleg gyorsan. Erre esetleg vmi

Dune lehatszojat hasznalom egyebkent csak probalgattam vna. a kodit.Ha nem megy nem gond.
hajdup

HozzászólásSzerző: hajdup » 2019.05.27. 18:48

Kyle írta:

A Dune-re készült SPMC a firmware része (máshogy nem is igazán elérhető), így az csak firmware-frissítéskor települhet, Te magad nem tudod telepíteni. Nem tudom, miért nem megy Nálad (lehet, nem a firmware-ben lévőt használnád?), de nincs is értelme használni.

A firmwareben levot hasznalnam,nem mintha tetszett vna csak zavar,hogy nem megy.Lehet,hogy az android beallitasoknal kell allitani vmit?A Kodi mar elindul,de kilep eleg gyorsan. Erre esetleg vmi otlet?

Koszi elore is.
hajdup

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.05.24. 14:28

Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: hajdup » 2019.05.24. 13:46

Kyle írta:
hajdup írta:...Gyari beallitasok visszaallitasat meg nem probaltam...

Akkor azt javasolnám. A KODI-ból van újabb általában a fejlesztők oldalán, letölthető .apk fájlként. Ha csal a KODI nem menne, akkor azt ajánlanám, hogy próbálj ki egy újabb béta KODI-t. Illetve egy Dune-ön én nem használnék mást, mint a saját lejátszóját, ezért fizettem.

Üdv. Gyári beállítások visszaállítása megtörtént, SPMC újratelepítve, de nem indul. Van esetleg egyéb ötleted? Ma le is frissítettem a legújabb beta verziót.

Köszi előre is.

Hajdup
hajdup

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.05.05. 10:57

hajdup írta:...Gyari beallitasok visszaallitasat meg nem probaltam...

Akkor azt javasolnám. A KODI-ból van újabb általában a fejlesztők oldalán, letölthető .apk fájlként. Ha csal a KODI nem menne, akkor azt ajánlanám, hogy próbálj ki egy újabb béta KODI-t. Illetve egy Dune-ön én nem használnék mást, mint a saját lejátszóját, ezért fizettem.
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: hajdup » 2019.05.04. 08:44

Kyle írta:
hajdup írta:Nekem nem müködik a Kodi es a Smpc sem...

Melyik KODI verzióról van szó? Az SMPC gondolom a firmware-ben lévő. Melyik firmware van telepítve? Gyári beállítások visszaállítása volt már?

Koszi.
A play aruhazban levo legfrisebbet is letoltottem,a legfrisseb beta firmware van. Gyari beallitasok visszaallitasat meg nem probaltam.

Udv.: Hajdup
hajdup

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.05.03. 09:53

hajdup írta:Nekem nem müködik a Kodi es a Smpc sem...

Melyik KODI verzióról van szó? Az SMPC gondolom a firmware-ben lévő. Melyik firmware van telepítve? Gyári beállítások visszaállítása volt már?
Kyle
Adminisztrátor

Kodi/Smpc probléma

HozzászólásSzerző: hajdup » 2019.05.01. 19:37

Üdv!

Nekem nem müködik a Kodi es a Smpc sem. Kodi neha elindul egy pillanatra de kidob. Pribaltam ujrateleoiteni,de nem segitett. Az smpc hibauzenet ir. Ha alapertelmezett lejatszonak van beallitva a Dune kezelofeluleten a beallitasokban az avi kiterjesztesu filmeknel is hibauzenetet ir. Van vkine vmi otlete?

Kosxi elore is.

Hajdup
hajdup

Vissza: Pro 4K (Plus) specifikus kérdések