Kodi/Smpc probléma

A Pro 4K Android operációs rendszeréből, processzorából és egyedi csatlakozóiból következő kérdések és problémák topikja.

Re: Kodi/Smpc probléma

HozzászólásSzerző: Kyle » Tegnap, 14:28

hajdup írta:...Van esetleg egyéb ötleted?

A Dune-re készült SPMC a firmware része (máshogy nem is igazán elérhető), így az csak firmware-frissítéskor települhet, Te magad nem tudod telepíteni. Nem tudom, miért nem megy Nálad (lehet, nem a firmware-ben lévőt használnád?), de nincs is értelme használni.
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: hajdup » Tegnap, 13:46

Kyle írta:
hajdup írta:...Gyari beallitasok visszaallitasat meg nem probaltam...

Akkor azt javasolnám. A KODI-ból van újabb általában a fejlesztők oldalán, letölthető .apk fájlként. Ha csal a KODI nem menne, akkor azt ajánlanám, hogy próbálj ki egy újabb béta KODI-t. Illetve egy Dune-ön én nem használnék mást, mint a saját lejátszóját, ezért fizettem.

Üdv. Gyári beállítások visszaállítása megtörtént, SPMC újratelepítve, de nem indul. Van esetleg egyéb ötleted? Ma le is frissítettem a legújabb beta verziót.

Köszi előre is.

Hajdup
hajdup

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.05.05. 10:57

hajdup írta:...Gyari beallitasok visszaallitasat meg nem probaltam...

Akkor azt javasolnám. A KODI-ból van újabb általában a fejlesztők oldalán, letölthető .apk fájlként. Ha csal a KODI nem menne, akkor azt ajánlanám, hogy próbálj ki egy újabb béta KODI-t. Illetve egy Dune-ön én nem használnék mást, mint a saját lejátszóját, ezért fizettem.
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: hajdup » 2019.05.04. 08:44

Kyle írta:
hajdup írta:Nekem nem müködik a Kodi es a Smpc sem...

Melyik KODI verzióról van szó? Az SMPC gondolom a firmware-ben lévő. Melyik firmware van telepítve? Gyári beállítások visszaállítása volt már?

Koszi.
A play aruhazban levo legfrisebbet is letoltottem,a legfrisseb beta firmware van. Gyari beallitasok visszaallitasat meg nem probaltam.

Udv.: Hajdup
hajdup

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.05.03. 09:53

hajdup írta:Nekem nem müködik a Kodi es a Smpc sem...

Melyik KODI verzióról van szó? Az SMPC gondolom a firmware-ben lévő. Melyik firmware van telepítve? Gyári beállítások visszaállítása volt már?
Kyle
Adminisztrátor

Kodi/Smpc probléma

HozzászólásSzerző: hajdup » 2019.05.01. 19:37

Üdv!

Nekem nem müködik a Kodi es a Smpc sem. Kodi neha elindul egy pillanatra de kidob. Pribaltam ujrateleoiteni,de nem segitett. Az smpc hibauzenet ir. Ha alapertelmezett lejatszonak van beallitva a Dune kezelofeluleten a beallitasokban az avi kiterjesztesu filmeknel is hibauzenetet ir. Van vkine vmi otlete?

Kosxi elore is.

Hajdup
hajdup

Vissza: Pro 4K specifikus kérdések