Dokkoló vagy ház?

A Pro 4K Android operációs rendszeréből, processzorából és egyedi csatlakozóiból következő kérdések és problémák topikja.

Re: Dokkoló vagy ház?

HozzászólásSzerző: maxhim » 2019.04.11. 12:29

Köszi, meg is vettem. Azért akartam 3.0-ást amit Te is írsz : a másolás miatt. A sebességet ahhoz viszonyítva kérdeztem (bár ezt nem írtam le :) ), ahogy FTP-n másolok a gépről a DUNE-re kötött HDD-re. Vajon sokkal lassabb lesz az USB miatt?
Dune HD Pro 4K - Onkyo TX-NR676 - Benq W1070 - 65Q6F
maxhim

Re: Dokkoló vagy ház?

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.04.11. 12:18

maxhim írta:...Ettől függetlenül ezt rádughatom a DUNE USB-jére is?...

Persze, a Dune HD kb. minden fájlrendszert ismer, a Windows NTFS-ét meg főleg. A Dune miatt nem kell USB 2 helyett USB 3, mert a lejátszáshoz az USB 2 is több, mint elég. A PC-n tudsz gyorsabban rámásolni, ha USB 3-as. Hogy milyen gyors lesz a Te gépeden, azt nem tudom, processzortól, USB-kártyától is függ. No meg a HDD-től. De olyan 60–90 Mbyte/s között illene lennie.
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

Dokkoló vagy ház?

HozzászólásSzerző: maxhim » 2019.04.11. 09:47

Nézegetem az USB3.0-ás HDD/SSD külső házakat, mert az egy SATA hely kevés a lejátszón. Közben eszembe jutott, hogy lehet, hogy egy 3.0-ás dokkolóval jobban járnék. De most elbizonytalanodtam, lévén, még sosem volt ilyen eszközöm. Az egyik dokkoló oldalán azt írják, hogy egyszerű a telepítése, mert csak rá kell csatlakoztatni a PC-re és a többi megy magától. Ettől függetlenül ezt rádughatom a DUNE USB-jére is? Látni fogja a benne lévő merevlemezt a lejátszó? Még annyit, hogy függetlenül attól, hogy ház vagy dokkoló a 3.0-ás eszköz, mennyivel lesz lassab/rosszabb a gyakorlatban, mint a SATA-n rádugott HDD?
Dune HD Pro 4K - Onkyo TX-NR676 - Benq W1070 - 65Q6F
maxhim

Vissza: Pro 4K (Plus) specifikus kérdések