USB 3.0 pendrive ügy

Re: USB 3.0 pendrive ügy

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.01.27. 16:04

kpetik írta:Alapvetően a Solo Lite kategóriába akartam írni, de ott nem lehet új témát megnyitni...

(Kérlek ne reklámozz webshopokat a fórumon, főleg kínait ne!)
Ez akkor lehet, ha nincs regisztrációd a Terméktámogatás oldalon, így a már nem aktuális modellekkel kapcsolatos topikokhoz van csak jogod. De akkor az ottani cikkek nagy részéhez sem férsz hozzá.
Én engedném neki leformázni, hogy kiderüljön, utána jól kezeli-e. Tehát tudni kellene, hogy az elektronikával vagy csak a jelenlegi partíciókkal, fájlrendszerrel van gondja. A HFS+-t a Solo Lite is gond nélkül kezeli egyébként.
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

USB 3.0 pendrive ügy

HozzászólásSzerző: kpetik » 2019.01.27. 15:09

Sziasztok!

Alapvetően a Solo Lite kategóriába akartam írni, de ott nem lehet új témát megnyitni. Szóval adott egy 2TB-os USB 3.0 pendrive (moderálva) amit a HD Base 3D gond nélkül beolvas, míg a Solo Lite-om nem ismeri fel és formatálni akarja. Egyéb külső meghajtókkal nincsen baja a Solonak (320Gb-os Western Digital, vagy 120Gb-os Kingston SSD), de ezt sehogy sem akarja bevenni. A HD Base 3D-t nem a legújabb firmware-en használom, mert az újjal nem tudok váltani a 5.1DTS és 2.0 FLAC hangsávok között. Ezért megpróbáltam a Solo Lite-on is visszalépni a firmware-ekben, de az sem segített. Mac user vagyok, Mac OS kiterjesztett (naplózott) módon vannak formatálva a lemezeim. Valakinek ötlet, hogy tudnám olvashatóvá változtatni? Köszönöm!
kpetik

Vissza: HD Base 3D specifikus kérdések