Szkennelési probléma

A Dune HD saját jukebox alkalmazásával kapcsolatos kérdések helye

Re: Szkennelési probléma

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.03.08. 15:02

QuToR írta:...Mit csináljak újara ,hogy megjelenjenek, mit töröljek, skenneljek újra?

A TheMovieDB.org oldalon megtalálhatóak továbbra is azok a filmek a fájlnevek alapján, amiket használsz? Nem találod a filmeket a megerősítésre váró filmek között se a jukebox beállításainál?
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: QuToR » 2019.03.08. 13:35

Sziasztok!

Olyan problémával szembesültem, hogy egyik alkalommal mikor szépen beállítottam a jukebox-ot akkor minden film megjelent, beállítottam a borítókat. Majd mikor újabb filmeket töltöttem a NAS-ra újraszkenneltem a könyvtárakat és 4 film ami eddig megjelent most eltűnt. Fizikailag a NAS-on vannak, filekezelőből le is tudom játszani őket, de a Jukebox-ból eltűntek, és akár mit csinálok nem jelennek meg. Mit tegyek? Ha eddig megjelentek, és semmit nem változtattam miért tüntek el? Mit csináljak újara ,hogy megjelenjenek, mit töröljek, skenneljek újra?
DVD-kről van szó, iso formátumban.

Előre is köszi a segítséget, köszi
Q
QuToR

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.01.07. 10:02

QuToR írta:...Nekem az lenne a kérdésem, hogy hol lehet azt beállítani, hogy automatikusan újraszkennelja a megadott mappákat?

Nincs ilyen jelenleg. Iletve nem is lenne elég erőforrása minden modellnek arra, hogy a háttérben ezt megtegye.
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: QuToR » 2019.01.06. 22:28

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy hol lehet azt beállítani, hogy automatikusan újraszkennelja a megadott mappákat? Van erre valami lehetőség, beállítás?
Olyan esetben lenne ez szerencsés, ha mondjuk egy NAS ról nézzük a filmeket, feltöltök a NAS-ra egy filmet a megfelelő forátumban és mondjuk 5 percenkénti frissítések alakalmával a következő alkalommal a film megjelenne a többi között... ?

(Elnézést ha nem jó helyen teszem fel a kérdést nem régen vásároltam Dune HD Pro 4K lejátszót, még új vagyok a fórumban kérlek segítsetek :) )

Köszi
Q
QuToR

HozzászólásSzerző: Kyle » 2018.04.30. 18:22

tigerteam írta:Nekem is van Jukeboxos problémám, nagyon sok filmet nem szkenel be...Mi lehet az alapvető oka ennek?

Mit jelent az, hogy „nem szkennel be”? Se a biztos, se a bizonytalan találatok között sem jelenik meg a film, mintha ott sem lenne a könyvtárban?
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: tigerteam » 2018.04.29. 08:57

Nekem is van Jukeboxos problémám, nagyon sok filmet nem szkenel be...Mi lehet az alapvető oka ennek?
tigerteam

HozzászólásSzerző: Kyle » 2018.04.24. 08:50

Locsi1971 írta:...kiírja, hogy talált 7-et, és egy nagy nulla lesz az egészből...

Erre így senki nem fog válaszolni tudni. Mi a fájlok elnevezése, amelyekkel gondod van?
(De mitől Prime 3.0 specifikus a jukebox? Átraktam ebbe az új fórumba.)
Kyle
Adminisztrátor

Szkennelési probléma

HozzászólásSzerző: Locsi1971 » 2018.04.23. 19:58

Sziasztok.

Az mi a fenéért van a jukeboxnál, hogy van pl ebben az esetben kilenc film, amit hozzá szeretnék adni, leszkenneli, kiírja, hogy talált 7-et, és egy nagy nulla lesz az egészből. Illetve most hozzáadtam egy 2017-es filmet, erre kiírja, hogy 2015-ös. :o
Locsi1971

Előző

Vissza: My Collection jukebox