belső vinyó

Fórum szabályok
Zárt topik, csak termékregisztráció után írhatsz ide!

Re: belső vinyó

HozzászólásSzerző: maxhim » 2019.05.11. 22:16

Így már érthető :D
Dune HD Pro 4K - Onkyo TX-NR676 - Benq W1070 - 65Q6F
maxhim

HozzászólásSzerző: Szele » 2019.05.09. 10:59

maxhim írta:
Kyle írta:
Szele írta:Dune HD Pro 4K-ba 2,5"-os SSD-t milyen beépítő kerettel célszerű beszerelni? Tud valaki konkrét típust ajánlani?

Bármilyet, amivel 3,5"-es lemez helyére rakható. Márkát nem tudok mondani, de lényegtelen is. Általában ILYESMIT érdemes venni, ez pont akkora, mint egy 3,5"-es HDD, tehát bizonyosan egyszerű becsúsztatni a Dune fiókjába.

Hova akarjátok beszereleni a Dune HD Pro 4K-ba a merevlemezt? Nincs is belső merevlemez fiókja, így minek hozzá beszerelőkeret? Vagy én értek félre valamit?

A Dune HD Pro 4K Plus-ban van, csak a Plus szó lemaradt :(
Szele

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.05.09. 09:10

maxhim írta:...Vagy én értek félre valamit?

Szerintem elírás az első posztban Szele-től, Max 4K lehet, én is annak megfelelően válaszoltam, nem hiszem, hogy a Pro 4K-ba gondolta :)
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: maxhim » 2019.05.09. 07:57

Kyle írta:
Szele írta:Dune HD Pro 4K-ba 2,5"-os SSD-t milyen beépítő kerettel célszerű beszerelni? Tud valaki konkrét típust ajánlani?

Bármilyet, amivel 3,5"-es lemez helyére rakható. Márkát nem tudok mondani, de lényegtelen is. Általában ILYESMIT érdemes venni, ez pont akkora, mint egy 3,5"-es HDD, tehát bizonyosan egyszerű becsúsztatni a Dune fiókjába.

Hova akarjátok beszereleni a Dune HD Pro 4K-ba a merevlemezt? Nincs is belső merevlemez fiókja, így minek hozzá beszerelőkeret? Vagy én értek félre valamit?
Dune HD Pro 4K - Onkyo TX-NR676 - Benq W1070 - 65Q6F
maxhim

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.05.08. 20:39

Szele írta:...Az nem gond, hogy a Dune fiok is rendelkezik saját ajtóval?...

Miért lenne gond? Ha az adapter pontosan akkora, mint egy 3,5"-es lemez, akkor az azt jelenti, hogy be lehet tolni minden helyre, ahová egy csupasz 3,5"-es lemezt is lehet.
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Szele » 2019.05.08. 15:49

Kyle írta:

Az nem gond, hogy a Dune fiok is rendelkezik saját ajtóval? Éppen ezért ezt néztem, de nem vagyok biztos benne: https://www.raidsonic.de/en/standards/s ... properties
Szele

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.05.08. 14:55

Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Szele » 2019.05.08. 14:01

Dune HD Pro 4K-ba 2,5"-os SSD-t milyen beépítő kerettel célszerű beszerelni? Tud valaki konkrét típust ajánlani?
Szele

HozzászólásSzerző: Kyle » 2012.08.01. 10:32

atiking írta:...Ha ilyen problémák vannak a passzív hűtés miatt akkor nem érdemesebb egy nas-t használni?..

Ettől függetlenül, mindenképpen érdemesebb egy NAS-t használni. Nem csak a torrentezéshez, de a biztonságos filmtároláshoz és a lejátszás is hálózaton keresztül az igazi, amikor sok száz filmet is elérsz akár pár kattintással. Ha minket kérdezel, semmi mást nem tudunk jó szívvel javasolni, mint a Synology-t. Ugyanazt a támogatást kapod idehaza, mint a Dune esetében, és magasan a legjobb oprendszer fut rajtuk a világon. Ha megnézed a Dune kézikönyvet, külön említjük benne a Synology-hoz való NFS-beállítást, mi ezt a márkát használjuk már évek óta.
A lemez meghibásodása nem függ össze a torrentezéseddel, éjjel nappal mehetne éveken keresztül. Az persze elképzelhető lenne, hogy nem tökéletes a hűtése a lejátszódban, de nem igen jelzett más ilyen problémát, így inkább azt feltételeze, hogy kifogtál egy rossz példányt. Nekem a laptopomban már 2 lemez ment tönkre 4 év alatt...
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: atiking » 2012.08.01. 08:31

Szia Kyle!

Köszönöm a választ.Vinyót kiszedtem ami még garanciás,úgyhogy ment vissza szervízbe.

Valószínűleg az lesz a probléma.Ha ilyen problémák vannak a passzív hűtés miatt akkor nem

érdemesebb egy nas-t használni?Elég sokat ment a torrent,így fél évente megeszik majd

egy-egy winchestert a Dune.Mi a véleményed?Melyik nas-t (márka,típus) érdemes venni?

Köszi: Attila
atiking

Következő

Vissza: Egyéb funkciók