Jukebox használata

A Dune HD saját jukebox alkalmazásával kapcsolatos kérdések helye

Re: Jukebox használata

HozzászólásSzerző: anda1 » 2019.04.12. 10:01

Azt kérdezem, hogy a Jukeboxban lehet e - és ha lehet, hogy – beállítani, hogy ne "név" szerint hanem pl. "módosítás" szerint legyenek a filmek sorba rakva. A Forrás menüjében lehet ilyet állítani, de ahogy kilépek a mappából és visszalépek újra, az alap "név" szerinti sorba állítás látszik megint.
Most úgy néz ki, hogy a Jukeboxban nem lehet állítani, a Forrás menüjében pedig lehet, de nem működik.
anda1

HozzászólásSzerző: anda1 » 2019.03.19. 07:15

A 4K Pro leírásában ez van "A korábbi modellekhez képest azonban ez a felület is fejlődött: már a fájlböngészőben is láthatjuk a fájlnév alapján a film adatait" . Erre írtam, hogy nálam ez nagyon kevés filmnél látható,
de nem olyan fontos csak azt hittem még be kell állítani valamit. Használom a Jukeboxot az elég jól működik.
anda1

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.03.18. 14:24

anda1 írta:A 4K pro bemutatásában az szerepel, hogy most már a fájlkezelőben is láthatók a borítók...

Minden Dune-ön egyforma a kezelőfelület, így ez mindre vonatkozik. Ha a jukebox le van generálva, akkor gondolom a fájlböngészőben megjeleníti a borítót. De lehet, hogy valós időben szedi le az internetről (nem próbáltam, mer vagy jukeboxot használok, vagy fájlböngészőt, ez a köztes megoldás nem volt eddig érdekes), és ha nem talál egyértelműen egyezést, akkor nem mutat semmit. Próbáld ki, és írd meg!
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: anda1 » 2019.03.18. 13:22

A 4K pro bemutatásában az szerepel, hogy most már a fájlkezelőben is láthatók a borítók és film információk de nálam kb. tízből egynél látható.
A jukeboxban le vannak szkennelve és a beállításokban is be van állítva a film információ megjelenítése.
Lehet, hogy még valamit be kell állítani ahhoz, hogy mindnél látható legyen?
anda1

HozzászólásSzerző: TazLeacher » 2019.01.09. 12:26

Kyle írta:
TazLeacher írta:...de vannak dolgok, amik nem tiszták a Jukebox-al kapcsolatban:...

Szia!
1. Sehol nem tudod módosítani jelenleg.
2. Egy újraszkenneléssel bizonyosan eltűnik, akkor frissül az adatbázis.
3. A korábbi modelleknél meg lehetett adni, hogy csak a saját (meglévő) filmtárban keressen, vagy interneten is elérhető filmek is bekerüljenek, ha telepítve volt a Community plugin. Nem tudom a Pro 4K-n hogy van, ezt meg kell néznem.

Köszönöm a választ.

1. Ez szomorú...sokszor elég gyalázat képeket rak oda...nem is borítók, hanem plakátok, ilyen "júniustól a mozikban"...dolog.
2. Ezt megnézem, de lehet, hogy próbáltam, és nem jött össze. Végül úgy sikerült eltüntetni, hogy van az a "fájl társítás" vagy milyen menüpont, arra rányomtam, és hibát észlelt (mert ugye nem volt meg a fájl) és leszedte.
3. Erre ránézek, ez a Community Plugin is új nekem még.
TazLeacher

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.01.09. 12:18

TazLeacher írta:...de vannak dolgok, amik nem tiszták a Jukebox-al kapcsolatban:...

Szia!
1. Sehol nem tudod módosítani jelenleg.
2. Egy újraszkenneléssel bizonyosan eltűnik, akkor frissül az adatbázis.
3. A korábbi modelleknél meg lehetett adni, hogy csak a saját (meglévő) filmtárban keressen, vagy interneten is elérhető filmek is bekerüljenek, ha telepítve volt a Community plugin. Nem tudom a Pro 4K-n hogy van, ezt meg kell néznem.
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: TazLeacher » 2019.01.09. 10:36

Sziasztok!

Tegnap beszereztem egy Pro 4K-t, de vannak dolgok, amik nem tiszták a Jukebox-al kapcsolatban:

1. Hol tudom módosítani a borító és háttérképet, amit gyárilag a filmhez rendel? A vinyón sem találtam, hogy akár manuálisan felülírjam a képet, a jukebox-ban meg nem lehet válogatni.
2. Hogy tudok eltávolítani egy filmet a listából? Mert tegnap letöröltem egy sorozatot a vinyóról, ami hozzá volt adva, és a Jukebox-ból nem tűnt el, csak annyi történt, hogy nem játssza le (Kiírja, hogy a film nem elérhető). Végül nagyon körülményesen (utólag) ki tudtam szedni, de azért biztos van egy egyszerűbb metódus...
3. Sorozatoknál megjeleníti az összes évadát és részét a sorozatnak, azt is, ami nincs meg, pontosan úgy, mint azt a 2. pontban leírtam (nem elérhető a film). Be lehet valahogy állítani, hogy csak azok jelenjenek meg, amik rajta is vannak a vinyón, vagy esetleg később el lehet távolítani a fölös évadokat a jukeboxból?
TazLeacher

Jukebox használata

HozzászólásSzerző: rikkancs » 2018.11.26. 18:27

- A már megnézett filmeket meg lehet valahogyan jelölni nézettként?
- Jó lenne az újonnan hozzáadott (szkennelt) filmeket külön elhelyezni a jukebox-ban,
hogy ne kelljen több száz közül keresgélni a legújabbat.

Van ezekre valamilyen lehetőség, vagy ötlet? Köszönöm.
rikkancs

Vissza: My Collection jukebox