Recovery Screen

Olyan problémák helye, amelyek a hardver vagy a szoftver miatt nem minden Dune HD lejátszót, csak – feltehetően – a Solo 4K-t érintik

Re: Recovery Screen

HozzászólásSzerző: Kyle » 2016.06.05. 11:50

Közvetlenül a TV-re kötve ugyanez a helyzet? Akkor kiderülne, mivel van gond, az erősítővel vagy a TV-vel. Illetve a Solo 4K menüjében ne legyen engedélyezve a felbontás váltása! Factory reset nem ártana...
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: junkertf » 2016.06.05. 11:16

Így igaz a HDMI handshake a gondom...
Az eszközön beállítottam a 720p 60Hz-et. Ezt még a FW frissítés előtt, első indítás után, miután rájöttem, hogy tudok képet facsarni....
(Manual "Quick Setting of Video Output Mode")
((Ezt tudja a TV, ill még 1080i-t, de azt meg nem használom!))

FW frissítés óta ugyanez a szitu, csak így tudom bekapcsolni!

Az elején az 1080i bejön, látom a logo-t, aztán bevillan a TV-n hogy HDMI (forrás) és 720p aztán feketeség.

Beállítottam már több újraindításon vagyok túl azóta is, hogy fixen beállítottam. Nekem is ez volt az első kézenfekvő gondolatom, hogy fixen menni fog, de nem megy..
Egy dolgot még nem tettem meg a FW frissítés óta, az a factory default-ra visszaállás...
junkertf

HozzászólásSzerző: Kyle » 2016.06.05. 10:14

junkertf írta:...Recovery Screen-el...

Mi az a recovery screen? Amikor van kép, akkor beállítod a videókimenetet arra, amit a TV max. tud, vagy hagyod automatikusan (ami nagy hiba lenne)?
Amit leírsz az olyan, mintha automatikusan felejtetted volna a videókimenetet, és nem sikerülne a HDMI-handshake bootoláskor, így nem a HDMI-kimenet él vagy nem olyan felbontással, amit a TV-d ismer. Amit „recovery screen”-nek nevezel az talán a távvezérlővel a videókimenet azonnali váltása lehet. Ha így van, akkor mielőbb állítsd be fixen a kimenetet, és nem lesz többet problémád!
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

Recovery Screen

HozzászólásSzerző: junkertf » 2016.06.05. 08:02

Sziasztok,

Új tulaj vagyok, péntek óta gyűröm a készüléket.... Az első hivatalos FW frissítésen túlvagyok... Van egy-két problem, igyekszek jó helyre írni....

A gondom, hogy Cambridge Audio 650R-el és Panasonic TV-vel (Pana TH37PV80PA a CA650R-en keresztül) nem sikerült még normálisan elindítani a készüléket, csak kizárólag Recovery Screen-el. (REC+4 vagy beállítás után van REC+0 ami megegyezik a REC+4-el csak 16:9 arányban)...

Kicsit flusztrál, HDMI kábelt cseréltem alatta (inacustic Premium HDMI kábelek).... Nem nagyon szeretném külön bemenetre kötni a TV-n....
Javaslat?

Köszönet,

Feri
junkertf

Vissza: Solo 4k specifikus kérdések