Jukebox

Olyan problémák helye, amelyek a hardver vagy a szoftver miatt nem minden Dune HD lejátszót, csak – feltehetően – a Solo 4K-t érintik

Re: Jukebox

HozzászólásSzerző: Kyle » 2016.05.12. 11:05

bigacsiga írta:...ha a NAS 8 lemez...

Mindegy, hogy Yadis vagy más csinálja a jukeboxot, és nincs külön „mappa”, a jukebox fájlok a filmfájlok mellé kerülnek.
A NAS-ról azt feltételezem, hogy nem lemezenként külön-külön kötet van rajta, hanem RAID-ben használsz egy 8-lemezest. A köteten vagy kötetetken belül megosztások vannak, a megosztásokban meg könyvtárak és fájlok. Megosztásokat lehet mountolni a Dune-nel. De a fentiek alapján mindez lényegtelen; amely mappában vagy megosztásban film van, azt kell szkenneltetni bármelyik programmal is. Elég a programoknak a gyökérmappát megadni, amelyen belül további alkönyvtárakban lehetnek tetszés szerint a filmek.
Mindez nem Solo 4K specifikus kérdés, mert minden Dune-ön egyformán működik a jukeboxos felület, így kérlek a Yadis-l a saját topikjában, ITT posztolj!
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: bigacsiga » 2016.05.12. 10:23

Köszönöm

még egy kérdés ha a NAS 8 lemez akkor minden lemezre külön kell késziteni Yadis Mappát vagy elég egy és lejátsza bármelyiket
bigacsiga

HozzászólásSzerző: Kyle » 2016.05.12. 08:22

bigacsiga írta:a yadis-al megcsináltam pc-n a film infokat legeneráltam...

Akkor nem értem a kérdést. Ha le van generálva minden szükséges fájl (ott van a mappákban a filmek mellett), akkor semmit nem kell csinálnod, a Dune észreveszi azokat, és jukeboxot mutat.
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: bigacsiga » 2016.05.11. 21:44

kérnék egy kis segítséget

a yadis-al megcsináltam pc-n a film infokat legeneráltam
Dune 4K lejátszon hova tudom , hogy tudom telepiteni hogy használja is de ha zappitire van megoldás megcsinálom azzal is csak szeretném tudni hogy lehet

nagyon köszönöm
bigacsiga

HozzászólásSzerző: Kyle » 2016.04.27. 10:55

bigacsiga írta:Köszi nem erre gondoltam hanem mint régebbi Dune-ken volt szép könyvtár boritóval leirással

Pont ugyanazt lehet a Solo 4K-n is megjelentetni. Ha eddig volt a gyűjteményedhez, az most is működik. De továbbra sem a lejátszó készíti el. ITT az alfórum, ahol erről olvashatsz, kérdezhetsz.
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: bigacsiga » 2016.04.27. 10:51

Köszi nem erre gondoltam hanem mint régebbi Dune-ken volt szép könyvtár boritóval leirással
bigacsiga

HozzászólásSzerző: kalimera » 2016.04.26. 17:00

Kifejezett Jukebox nincs, de a

Beállítások - Egyéb - Fájlböngésző

paramétereknél megadható, hogy az ENTER illetve a PLAY hatására „Csak egy fájlt játszik” vagy „Lejátszási lista készítése”.
Az utóbbinál a könyvtár teljes tartamát egymás után (vagy véletlenszerűen -> lejátszás közben: Pop Up Menü + Lejátszási lista + 8=véletlen ki/be) lejátssza. Pl.:

ENTER = Csak egy fájlt játszik

PLAY = Lejátszási lista készítése
DuneHD.hu moderátor
kalimera

Jukebox

HozzászólásSzerző: bigacsiga » 2016.04.26. 16:41

Sziasztok létezik Jukebox ?
bigacsiga

Vissza: Solo 4k specifikus kérdések