YouTube

Re: YouTube

HozzászólásSzerző: Kyle » 2015.11.23. 22:25

Before írta:...Nem tudom, melyik mire jó, mi a különbség a kettő között...

Mi lenne ha feltelepítenéd mindkettőt (max. 1 perc összesen), és kipróbálnád? Én már nem emlékszem a TV-re. Írd meg, ha tudod a különbséget! (ITT astrago leírta egyébként, azóta viszont a YouTube kliens már jól működik, így szerintem nincs értelme már a TV-nek.)
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: Before » 2015.11.23. 20:53

Sziasztok!
Nagyon zöld vagyok, alig pár órája van DuneHD-m... Szóval bocsánat, ha túl gyorsan kérdezek, lehet, hogy le van írva valahol a választ. A lejátszó fantasztikus, nagyon imádom, nekem perpill csak a youtube hiányzik róla, de aztán majd ki tudja...
Szóval azt látom, van két alkalmazás, a YouTube kliens és a YouTube TV. Mindkettő leírása ebbe a topicba vezet. Nem tudom, melyik mire jó, mi a különbség a kettő között... Találok valahol infót, vagy esetleg valaki pár szóban el tudná mondani?
Előre is köszi!
Before

HozzászólásSzerző: astrago » 2015.09.25. 20:12

karbio írta:Sziasztok. A belépést egyáltalán nem értem. Mi ez a kód? és hová kell beírni?

Szia!
Azt a kódot ami megjelenik az ablakban azon a webhelyen ( a PC-d böngészőjén keresztül) kell regisztrálni ami megjelenik szintén az ablakban.Ilyen egyszerű.
astrago

HozzászólásSzerző: karbio » 2015.09.24. 18:10

Sziasztok. A belépést egyáltalán nem értem. Mi ez a kód? és hová kell beírni?
karbio

HozzászólásSzerző: astrago » 2015.08.22. 22:19

A legutóbbi you tube (4.0.6) frissítés óta bekerült a magyar nyelv is amit összetákoltam. :D Köszönet a szerző rugalmasságáért.
Letöltés: link...
astrago

HozzászólásSzerző: astrago » 2015.07.17. 12:54

Nekem kötelező jelleggel van rendszer memo különben a pluginokat se tudnám...a pluginokhoz alap hogy legyen rendszermemória.
Amit feltettem ha megnyitod a plugint pc-n akkor a translations mappában ott az angol és a magyar fordítás is.Amennyiben magyarra van állítva a dune menüjében a nyelv akkor magyar lesz a you tube is.A rendszermemória kell hozzá mindenképpen.
astrago

HozzászólásSzerző: Kyle » 2015.07.17. 11:46

astrago írta:Le kell tölteni a 4.0.4 verziót és magába a pluginba kell bemásolni a...

Arra gondolsz, hogy a ZIP-fájlba kellene beletenni még telepítés előtt? 4.0.4-es verziónk eddig nem volt a Terméktámogatás oldalon, csak régebbi.
Neked van rendszermemóriád? Mert ha én ezt amit most linkeltél telepítem, akkor semmi nem változik. Szerintem nem teszi fel sehová a fordításokat, ha nincs egy pendrive vagy HDD rendszermemóriának kijelölve.
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: astrago » 2015.07.16. 23:33

Jogos a felvetés!
Le kell tölteni a 4.0.4 verziót és magába a pluginba kell bemásolni a ..... de akkor csináljuk így inkább mert ez nem jár szenvedéssel és rögtön magyar lesz de benne hagyom az angolt is hogyha az enyém nem nyeri el a tetszéseteket.
http://www.mediafire.com/download/a8g6ob19a840d08/dune_plugin_YouTube_4.0.4.zip
astrago

HozzászólásSzerző: Kyle » 2015.07.16. 10:45

Nálad hol van a mappa, ahová a YouTube dolgozik? Nálam nincs rendszermemória, de a YouTube plugin beállításainál megadható mondjuk egy pendrive, mint munkaterület. Ezután létrehoz rajta egy YouTube_data mappát, de abban nincs translation (se translations, ahogy a fájlod kitömörítése után látom a mappa nevét, ott többes számban). HA magam létrehozom és bemásolom a TXT fájlt, akkor sem él.
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: astrago » 2015.07.09. 15:44

Sziasztok!
Látom mindenkinél rendben működnek a dolgok. :D
Csináltam egy fordítást a yt-hoz (4.0.4 verzió) kérlek nézzetek rá és ha hibát találtok vagy jobb fordítást tudtok akkor ne legyetek restek szólni.Köszönöm!
-letöltöd a fájlt
-a "dune_language_hungarian.txt" fájlt kicsomagolás nélkül csak bemásolod a plugin "translation" mappájába.
-A plugint telepíted újra,de nem kell a korábbit törölni!A beállításaid így megmaradnak.
http://www.mediafire.com/download/exmp8k8tbbsiaeg/translations.zip
astrago

ElőzőKövetkező

Vissza: Utólag telepíthető pluginok és alkalmazások-magyar nyelven