Androidos modellek Netflix

Itt még vásárlás előtt felteheted kérdéseidet a Dune HD termékekkel kapcsolatban. Ebbe a topikba minden regisztrált tag témát nyithat és írhat hozzászólást, a többi topik viszont csak vásárlók számára érhető el termékregisztráció után.
Fórum szabályok
Szabadon írható moderált topik, itt minden regisztrált fórumtag írhat hozzászólást.

Re: Androidos modellek Netflix

HozzászólásSzerző: maxhim » 2019.10.20. 09:57

Köszi a linkeket, kiporóbálom őket!
Dune HD Pro 4K - Onkyo TX-NR676 - Benq W1070 - 65Q6F
maxhim

HozzászólásSzerző: Kyle » 2019.10.18. 08:00

maxhim írta:...de ha a Dune fejlesztői ezt nem oldják meg, akkor ez az ígéret bizony hamis a termékinfóban.

Ahogy ilyen erővel minden más funkcióról (pl. YouTube lejátszás, webböngésző, játékok, stb.) mondhatjuk, hogy a Dune hamisan hirdette, hogy működik a készülékén, ha az adott program gyártója olyan alkalmazást ad ki holnap, ami nem megy az adott hardveren... Ez már megtörtént pár éve az okostévékkel, amikor a Google leszedte róluk a YouTube appot, pedig nagy betűkkel ott volt a TV dobozán, hogy YouTube. Nem a hardver gyártóján múlik, hogy mi és hogyan működik a Play Store programjaiból. Az Android sajnos ilyen, főleg az ezer féle hardver miatt.
A Dune HD viszonylag kevés dolgot tud tenni. a Netflix Androidon kifejezetten instabil. A Dune firmware egyébként már támogatja a Netflix 5.1-es hangjának továbbítását, de maga a Netflix a Dune által hivatalosan nem támogatott, és nem is lesz az, amíg nincs stabil alkalmazás. Nyitottam egy külön topikat témának ITT, illetve írtam egy terméktámogatási cikket, amelyből letölthető a Dune HD által javasolt, éppen „legkompatibilisebb” Netflix .apk fájl is, valamint a hivatalos álláspontot a támogatással kapcsolatosan majd ott frissítjük.
Dunehd.hu adminisztrátor – Szemetek, kicsinálták Kenny-t!
Kyle
Adminisztrátor

HozzászólásSzerző: maxhim » 2019.10.17. 16:43

Erre csak a gyártó tudna valami megoldást adni, remélem foglalkoznak vele. Tudom tudom, az egy harmadik fél programja, de ha a Dune fejlesztői ezt nem oldják meg, akkor ez az ígéret bizony hamis a termékinfóban. Lényegében az is volt, de remélem tesznek ellene!
maxhim

HozzászólásSzerző: Qnd » 2019.10.17. 12:20

A Netflix nálam sem működik. Először még le tudtam játszani néhány filmet, de újabban semmilyen film nem indul el. Az eszköz: DUNE HD Ultra 4k. PC-n természetesen kifogástalanul megy minden, annak ellenére, hogy a Wi-Fi-n kisebb a downlink irányú sebesség (Ultra 4k - Ethernet - 92 Mb/s, PC - Wi-Fi - 78 Mb/s. Uplink irányban is gyorsabb az Ethernet).
Amennyiben Ha Valaki tud megoldást, örömmel venném!
Qnd

HozzászólásSzerző: maxhim » 2019.10.12. 09:14

Nálam úgy akad, hogy nézhetetlen. Mindegy melyik verziót teszem fel rá, így nem is használom. Marad a TV-n élvő Netflix program. Az hibátlan.
maxhim

Androidos modellek Netflix

HozzászólásSzerző: bodnapet » 2019.10.06. 20:12

Sziasztok, érdeklődöm, hogy az adroidos modelleken hogyan működik a Netflix? Megy már az 5.1-es hanggal a lejátszás? Eléggé vegyes a visszajezés a témában. Köszi
bodnapet

Vissza: Vásárlás előtti kérdések